Mēs esam- Diana un Ingrida, veikala Micars radītājas 

2017. gada sākumā  radījām veikalu MICARS, mums bija sajūta.... IR LAIKS! Pilnīgi noteikti bija bailes par to kā  būs un citi teica- Meitenes, jūs esat trakas ! Taču trakajiem pieder pasaule, vai ne? 

Tā kā abas esam Latvijas mazās ražotājas-(zīmoli Happy Ulula un Peoonia), labi izprotam ikvienu mazo ražotāju un  daudzi no viņiem ir mūsu kolēģi nozarē jau gadiem.

Mūsu veikala preču sortimentu veidojam tā, lai interesanti būtu pēc iespējas plašākam klientu lokam. Pie mums var iegādāties  mazo Latvijas ražotāju radītos produktus- gan ēdamus, gan neēdamus. Rūpīgi strādājam pie tā, lai preču piedāvājums atbilstu dažādām gaumēm, nepieciešamībām un maciņa biezumam.  

Ja savā uzņēmumā esi atbildīgs/-a par dāvanam klientiem un darbiniekiem- raksti mums, palīdzēsim sākot ar ideju, beidzot ar izpildījumu!


Iepērkoties pie mums- ikviens klients atbalsta mazo Latvijas ražotāju!

Gaidīsim ciemos veikalā- virtuāli un Slokas ielā 76, Rīga


veikala Micars radītājas 
Diāna un Ingrīda


Esam ļoti apmierināti ar mūsu sadarbību. veikala MICARS komanda palīdzēja mums sarūpēt dāvanu komplektus mūsu sadarbības partneriem. Komunikācija visos pasūtījuma izpildes posmos ( no idejas līdz realizēšanai) bija lieliska, meitenes bija ļoti atsaucīgas. Ļoti priecājamies par dāvanu komplektu noformēšanu un saturu. Noteikti sadarbosimies vēl!  Datamed SIA/ Medap SIA

Milzīgs Jums paldies par palīdzību un ļoti jauku attieksmi! Dāvanu komplektu sagādāšanas process bija ļoti jauks un patīkams. Būšu priecīgs ar Jums sadarboties vēlreiz kad būs nepieciešamas dāvaniņas klientiem.  Jaroslavs, Sales Manager Baltics – Life ScienceKomunikācija lieliska, ļoti atsaucīga un vienmēr palīdzoša. Pasūtījuma  kvalitāte izcila un dāvanu komplektu noformējums ļoti skaists, atbilstošs sezonai. Saņēmām visu, kā bijām vienojušies, problēmu nebija.  Paldies par sadarbību un vēlmju īstenošanu! :) Latvijas darba devēju konfederācija



Pirkumu grozs

google76f18d708f7c4840.html